fbpx
logo
phone
+48 85 653 32 00
 1. Czy mogę wypożyczyć samochód bez kaucji? Zobacz odpowiedź
 2. W jakich godzinach możliwe jest wypożyczenie samochodu? Zobacz odpowiedź
 3. Czy mogę wypożyczyć konkretny model samochodu? Zobacz odpowiedź

 4. wypożyczalnia samochodów Białystok najtaniej

  TWOJE AUTO ULEGŁO AWARII?


  Nie musisz zmieniać planów. Sprawdź jak łatwo i niedrogo możesz wypożyczyć samochód.

  Skorzystaj z naszego formularza "Wybierz auto i oblicz koszt najmu", aby szybko i sprawnie wybrać auto najlepiej dopasowane do Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz interesujący Cię termin i klikniesz dalej. 5. W jaki sposób mogę dokonać rezerwacji interesującego mnie samochodu? Zobacz odpowiedź
 6. Jakie dokumenty muszę posiadać aby wynająć samochód? Zobacz odpowiedź
 7. Na jaki najkrótszy okres mogę wypożyczyć samochód? Zobacz odpowiedź

 8. wypożyczalnia samochodów dostawczych Białystok

  ZAKUPY W IKEA? POTRZEBUJESZ WIĘCEJ PRZESTRZENI ŁADUNKOWEJ?


  Planujesz wyjazd na zakupy w bardziej oddalone miejsce niż zwykle? Zabezpiecz się, aby nie zabrakło Ci miejsca w bagażniku.

  Oferujemy pełen przekrój aut dostawczych: małe, średnie i duże.
  Zaplanuj wyjazd wcześniej i zarezerwuj odpowiedni samochód, aby być w pełni przygotowanym na każdą sytuację.


 9. Czy mogę wypożyczyć samochód - jestem osobą nie prowadzącą działalności gospodarczej? Zobacz odpowiedź
 10. Czy mogę wypożyczyć samochód posiadając Amerykańskie prawo jazdy? Zobacz odpowiedź
 11. Czy mogę wyjechać wypożyczonym samochodem za granicę RP? Zobacz odpowiedź

 12. wypożyczalnia samochodów Białystok najtaniej

  Wyjeżdżasz na wakacje w większym gronie osób?


  Potrzebujesz przestronnego i wygodnego samochodu, którym zabierzesz więcej niż 5 osób?

  Nie wyjeżdżaj w to samo miejsce dwoma autami. Zmniejsz koszty paliwa, opłat drogowych i parkingowych.

  Skorzystaj z naszej oferty wynajmu aut 9-cio osobowych i podróżuj komfortowo.


 13. Czy mogę zwrócić pojazd w innym miejscu niż go odebrałem? Zobacz odpowiedź
 14. Miałem kolizję. Mój samochód został uszkodzony przez innego kierowcę. Czy przysługuje mi samochód zastępczy? Zobacz odpowiedź
 15. Czy mogę wypożyczyć samochód nie posiadając polskiego prawa jazdy? Zobacz odpowiedź

 16. wypożyczalnia samochodów Białystok bez kaucji

  Planujesz przeprowadzkę? Wypożycz auto dostawcze.

  Zmniejsz koszty związane z przeprowadzką. Nie musisz korzystać z usług wyspecjalizowanej firmy zajmującej się przeprowadzkami. Wystarczy, że wypożyczysz samochód dostawczy i sam zadbasz o to, aby Twoje rzeczy zostały bezpiecznie przewiezione pod nowy adres.

  Skorzystaj z naszej oferty wynajmu samochodów dostawczych. 17. Czy kierowcą może być inna osoba niż wynajmujący? Zobacz odpowiedź
 18. Czy wypożyczony samochód będzie zatankowany? Zobacz odpowiedź
 19. Gdzie mogę zapoznać się z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczeń ?
  Zobacz odpowiedź (OC)
  Zobacz odpowiedź (AUTOCASCO)
  Zobacz odpowiedź (ASSISTANCE)

 20. wypożyczalnia samochodów Białystok najtaniej

  POTRZEBUJESZ AUTA NA WEEKEND?


  Sprawdź jak możesz wypożyczyć najtaniej samochód na weekendowy wyjazd.

  Odwieź naszą stronę z promocjami i skorzystaj ze specjalnie przygotowanych rabatów.
Wypożyczalnia Samochodów Białystok east rent
Punkt Obsługi Klienta w Makro:
Al. Jana Pawła II 92
15-704 Białystok (hala Makro)
kontakt@eastrent.pl
tel: +48 85 6533200
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 19:00
Sobota: 8:00 - 14:00
Niedziela oraz dni wolne od pracy: nieczynne
Odwiedź nas:
Designed by HTAkces

Przeczytaj o naszej firmie

Wypożyczalnia samochodów Białystok east rent jest lokalną firmą rent a car. Naszym celem jest zapewnienie klientom jakości znanej z wypożyczalni międzynarodowych, zachowując przystępne ceny wynajmu auta. To Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze.
Rozwijamy naszą flotę o auta, których nie spotkacie w innych autowypożyczalniach. Staramy się zapewnić jak największy wybór aut do wypożyczenia w Białymstoku. Promujemy to co lokalne, a więc również auta staramy się zamawiać w białostockich salonach.


Białystok i Podlasie jest tym, co bardzo akcentujemy w naszej firmie. Wszystkie zdjęcia wykorzystywane w materiałach marketingowych wykonaliśmy sami i przedstawiają one nasze auta na tle najciekawszych miejsc naszego regionu i miasta. Dbamy o każdy detal. W samochodach east rent odnajdziecie Państwo potwierdzenie wykonania czynności sprawadzających auto pod kątem bezpieczeństwa i komfortu.
Zależy nam na tym, abyście byli Państwo zadowoleni na każdym etapie korzystania z naszych usług. W każdym samochodzie odnajdziecie upominek powitalny, nawiązujący do pory roku :)


Profesjonalizm pracowników wypożyczalni samochodów Białystok east rent docenił białostocki oddział Telewizji Polskiej – zapraszając nas do udziału w programie Turbo Podlasie. Konsultanci east rent wystąpili jako eksperci z dziedziny wynajmu samochodów. Podczas programu zaprezentowaliśmy profil rynku wypożyczalni samochodów w Białymstoku. Eksperci east rent przedstawili główne źródła najmu na podlaskim rynku. Jednym z ważniejszych tematów programu było omówienie tematyki bezgotówkowego wynajmu samochodów z polisy OC sprawcy. – Będąc poszkodowanym w wypadku lub kolizji przysługuje nam samochód zastępczy na koszt ubezpieczyciela sprawcy kolizji. Wszystkimi formalnościami związanymi z organizacją oraz likwidacją kosztów wynajmu samochodu zastępczego zajmuje się wypożyczalnia samochodów. Wystarczy kilka podpisów i klient odjeżdża bezpłatnym samochodem. – mówi Paweł Pryzmont – koordynator projektów w firmie east rent. Jednym z tematów programu było zagadnienie sezonowości w branży Rent a Car Białystok. W województwie podlaskim, pomimo braku połączenia kolejowego oraz lotniczego, mocno odczuwalny jest wzrost liczby klientów prywatnych – związany z ruchem turystycznym. Klienci przyjeżdżający z zagranicy są bardzo wymagający. Wymagania tej grupy są w stanie spełnić tylko nieliczne wypożyczalnie. Klienci Ci oczekują wyłącznie nowych samochodów, wyposażonych w klimatyzację oraz pełen pakiet ubezpieczeń. Ważny jest również czas wypożyczenia, oraz możliwość wcześniejszej rezerwacji pojazdu. Autowypożyczalnia East Rent spełnia wszystkie te wymagania – przez co obserwujemy duży wzrost grupy powracających klientów – mówi Marcin Pilic z wypożyczalni east rent. W przypadku firm głównymi powodami korzystania z usług Rent a Car jest oczekiwanie na zamówiony pojazd lub sprostanie sezonowości biznesu. Firma nie musi kupować samochodu, gdy jest on potrzebny jedynie na określony czas w roku. Umowa z wypożyczalnią może być zawarta na określony czas – co pozwala na optymalizację kosztów. W programie zwrócono uwagę na coraz większą świadomość klientów w zakresie dostępności oraz niższych cen wynajmu aut niż się powszechnie uważa. Z uwagi na to, że średni wiek samochodu w Polsce to kilkanaście lat – coraz więcej klientów zabezpiecza się przed awarią korzystając z usług wynajmu samochodu. W przypadku awarii swojego pojazdu poza granicami kraju – koszt naprawy lub holowania pojazdu - często przekracza wartość samochodu. W przypadku wynajęcia nowego samochodu w wypożyczalni - jesteśmy w tym zakresie bezpieczni. Oprócz tego, wszystkie samochody w naszej firmie mają pełen pakiet ubezpieczeń – gwarantujący holowanie i naprawę w przypadku awarii w całej Europie – mówi Marcin Pilic.
Główną atrakcją programu była prezentacja dostępnego w ofercie wypożyczalni samochodów East Rent auta elektrycznego – które obecnie zostało wynajęte przez jedną z firm kurierskich. Zaletami takiego auta jest brak emisji spalin oraz bardzo niskie koszty eksploatacji. Niewielkie wymiary samochodu pozwalają na sprawne przemieszczanie się po miejskich arteriach oraz parkowanie nawet w najmniejszych wolnych miejscach – co jest bardzo ważne w przypadku ścisłego centrum miasta.
Podsumowując, wynajem auta jest rozwiązaniem dostępnym dla każdego. Poza ograniczeniem wydatków związanych z eksploatacją samochodu, jesteśmy pewni bezpieczeństwa oraz komfortu podróży.
Emisja programu w TVP Białystok odbyła się 11 i 18 września.

Zapraszamy do obejrzenia!
Link do programu.